AEX dip geeft weer koopkans. Ook dip in Bitcoin geeft nu zeer mooie kansen!

Geplaatst op 22 december 2017
team-beursfoon

Goedemorgen, de AEX staat op 548.74, een verlies van 0.12% en de andere beurzen in Europa gaan lager van start, ondanks kleine plussen op Wall Street. De Dow sloot 0.23% hoger en de Nasdaq won 0.20%. Daarmee hervatte Wall Street de opwaartse trend na de invoering van de belastinghervormingen. In Azië waren de beurzen vrijdag groen gekleurd, de Nikkei staat 0.16% hoger en de Hang Seng wint 0.53%. De euro stond vrijdagochtend licht onder druk ten opzichte van andere grote valuta na de Catalaanse verkiezingsuitslag.

De AEX heeft steun op 548 en 545 en weerstand op 553. Iedere dip geeft in onze ogen een koopkans en wij sloten gisteren onze AEX calls en kijken nu weer naar de calls AEX 550 op januari. De Bitcoin gaat zeer fors onderuit en verliest meer dan 25% en staat onder de 13.000 Dollar. In onze video gaven wij dat gisteren al aan, en u gaan we gestaffeld aankopen.

Wij zijn vandaag gewoon open tot 18.00 uur, i.v.m. met het opstarten van onze nieuwe modelportefeuille. Immers, we gaan op 2 januari weer van start, zoals we dat al meer dan 20 jaar doen. Wilt u ook meedoen, of meer informatie, stuur ons dan even een mail op info@beursfoon.nl of bel ons 023-5288851, tot zo. We hebben nu een mooie aanbieding met eindejaarslot extra. 

De Aex index noteert nu op 548.14, een verlies van 1.25 punten of 0.23%. We lopen dus weer tegen de steun aan op 548 punten en als we daaronder sluiten, is de eindejaarsrally ver weg. Op dit moment ziet het er dus nog wel gunstig uit, maar er is weinig animo. Mogelijk brengt de dip in de Bitcoin wat kapitaal naar de beurs. De overige Europese beurzen blijven ook overwegend dicht bij huis. Beleggers doen het rustig aan in aanloop naar het lange kerstweekeinde. De Spaanse beurs is een negatieve uitschieter door de vrees voor een nieuwe politieke crisis in het land, na de overwinning van de separatistische partijen bij de parlementsverkiezingen in Catalonië.

De hoofdindex in Madrid zakt 1,1 procent. Vooral de Spaanse banken moesten het ontgelden. Banco de Sabadell en CaixaBank verloren 3,1 en 3,7 procent. Santander, de grootste bank van het land, zakte 1,9 procent. VolkerWessels is de sterkste stijger met een winst van 1,5 procent in de Midkap. Het Financieele Dagblad meldde dat het bouwbedrijf en vastgoedbelegger Amvest zich hebben verzekerd van de controle over de grond aan het IJ in Amsterdam-Noord, dat deel uitmaakt van de toekomstige wijk Haven-Stad. Zo denken wij ook over BAM waar wij nog calls op hebben. We zijn zo weer bij U terug. 

Goedemiddag, de Aex index noteert nu op 547.24, een verlies van 2.15 punten of 0.39%. Uiteraard blijven we wel geloven in hogere koersen en we hebben de calls op de Aex dan ook op tijd gesloten gisteren met de leden. De meeste winst kwam dit jaar echter uit aandelen en de Bund future. De Amerikaanse beurzen stevenen af op een vlakke opening. Futures noteren voor de openingsbel vlak.

De orders voor duurzame goederen in de Verenigde Staten zijn in november gestegen met 1,3 procent, tegenover een daling van 0,4 procent een maand eerder. Later op de dag volgen het consumentenvertrouwen in december en de nieuwe woningverkopen in de Verenigde Staten in november. Amerika zal dus weinig extra beweging kunnen geven, is onze mening op dit moment. We willen wel van de gelegenheid gebruik maken om U aan te sporen om een abonnement te nemen bij ons, tot zo.  

 

Goedenavond, de Aex index is zojuist afgesloten op 548.48, een verlies van 0.91 punten of 0.17%. De Aex eindigde vlak voor de kerst dus nog met een koopsignaal, hoewel we wel wat druk op de koersen zagen vandaag, waarmee het lange termijn signaal wat broos wordt. Vandaag viel met name de sterke daling van de beurs in Madrid op. Beleggers vrezen een nieuwe politieke crisis in het land, na de overwinning van de separatistische partijen bij de parlementsverkiezingen in Catalonië. Op Beursplein 5 was biotechnologiebedrijf Galapagos veruit de sterkste stijger. Het aandeel noteerde 4 procent hoger en hadden wij ook regelmatig als kooptip.

Het eindejaars koersdoel houden we op 563 punten en de pakjes liggen inmiddels netjes ingepakt onder de kerstboom, de champagne staat reeds gekoeld en de kerstkalkoen wacht in de ijskast om gevuld te worden met allerlei lekkers. Nog 2 keer slapen en het is weer zo ver; Kerstmis. Maar alvorens we de feestdagen induiken, wijzen we U even op onze modelportefeuille 2018 die over een week van start gaat en we hebben een unieke actie via deze link: http://extern.beursfoon.nl/2018/ We wensen U fijne kerstdagen en tot volgende week, waarin wij gewoon geopend zijn!

Krijg je toegang tot meerdere winstgevende algoritmes met een bewezen trackrecord!

Start vandaag nog met handelen op basis van algoritmes. 24 maanden voor slechts €1000,-

Abonneren