AEX heeft steun op 508 en weerstand op 512. Vanavond Online Seminar!

Geplaatst op 04 juli 2017
team-beursfoon

Goedemorgen, de AEX staat op 511.85, een verlies van 0.23% en ook de andere Europese markten beginnen iets lager aan deze dinsdag. Wall Street sloot verdeelt. De Dow won 0.61% en de Nasdaq sloot 0.49% lager. Het was een rustige dag, omdat de Amerikaanse beurzen vandaag gesloten blijven vanwege de viering van Independence Day.

De Aziatische beurzen noteren verdeeld. De Japanse Nikkei sloot 0.12% lager en de Hang Seng verliest 1.54%. De euro/dollar noteerde vanochtend op 1,1368. De AEX heeft steun op 508 en weerstand op 512 en 515. Wij zitten in de calls op de AEX en verwachten hogere koersen en houden de calls vast, zolang we boven de 505 staan. Meer live op 0900 – 51 51 666, tot zo

Vanavond om 20 uur houden wij een online seminar: de zomer in met deze 10 toppers. We bekijken de kansen van de AEX, gaan we nog naar de 563? en we bespreken de technische stand van het Goud, olie, Euro/Dollar em een groot aantal fondsen. Meldt u hier aan, zet een vinkje achter 4 juli en klik op registeren.

De Aex index noteert nu op 512.29, een verlies van 0.83 punten of 0.16%. De Europese aandelenbeurzen doen een heel klein stapje terug na het sterke begin van het nieuwe kwartaal. We hebben daarmee een gapje met de 513 van gisteren. Toen sloten we rond de toppen van de dag en daarmee verwachten we vandaag nog een hogere top. Op het Damrak is producent van voedingsingrediënten en bioplastic Corbion een opvallende daler, omdat de overnamegeruchten naar de achtergrond verdwijnen, wat wij al aangaven.

De handel is verder relatief rustig aangezien Wall Street de hele dag dicht blijft vanwege Onafhankelijkheidsdag.Bodemonderzoeker Fugro is veruit de sterkste stijger in het middensegment met een plus van 4 procent. Het Braziliaanse staatsoliebedrijf Petrobras heeft een opdracht van Fugro, voor inspectie-, reparatie- en onderhoudswerkzaamheden, met twee jaar verlengd.

De Aex kan dus volgens ons nog een hogere top neerzetten boven de 513 punten en daar willen we pas short gaan op 0900-5151666. We hebben nog een paar punten te scoren, dus willen graag in de markt. We hebben nu reeds steun op de ronde getallen op 510 en daar kunnen we al long, want 9 van de 10 keer als Wall Street gesloten blijft, zien we hogere koersen in Europa. 

Goedemiddag, de Aex index noteert nu op 512.70, een verlies van 0.42 punten of 0.08%. Er vindt geen handel plaats op Wall Street vanwege Independence Day, zoals we weten, maar meestal zien we dan ook de Europese beurzen op eigen kracht hogere niveaus neerzetten. Dat laatste is vandaag niet het geval echter. Op macro-economisch vlak is het nog rustig in Amerika. Het zwaartepunt van de dag ligt bij de publicatie van de notulen van de laatste beleidsvergadering van de Federal Open Market Committee. 

Donderdag is de macro-economische agenda voller, met onder andere het rapport over de ontwikkeling van de werkgelegenheid in de Amerikaanse private sector van loonstrookjesverwerker ADP. Die cijfers zijn voor de markt vaak een indicatie voor het banenrapport van de Amerikaanse overheid dat vrijdag wordt vrijgegeven. De Aex heeft nog net niet de gap gedicht met de 513.12 van gisteren en de volumes blijven laag. We zitten dan ook neutraal, tot zo. 

 

Goedenavond, de Aex index is zojuist afgesloten op 511.73, een verlies van 1.39 punten of 0.27%. De Europese aandelenmarkten tekenden kleine minnen op, na de stevige koerswinsten een dag eerder. De handel verliep verder relatief rustig aangezien Wall Street de hele dag dicht blijft vanwege Onafhankelijkheidsdag. Op het einde zagen we de Aex nog wat onder druk staan door een terugzakkende olieprijs en gedaalde obligatie inkopen van de ECB. 

In de AEX stond Philips onderaan met een min van 1 procent. Het zorgtechnologiebedrijf neemt het in Londen gevestigde Health & Parenting over. Digitaal beveiliger Gemalto bleef profiteren van de aanhoudende overnamespeculatie in de sector en was de grootste stijger met een winst van 3 procent. Wij hebben vanvond 10 tips voor U, dus keuze zat als U hier klikt op registreren. De Aex kan morgen weer aantrekken naar 518 denken wij. 

Als U in dit overzicht op opties klikt, ziet U onze handelssignalen uit het verleden en we hebben nu de aanbieding nog even verlengd voor de mensen die vóór 1 juli al in onze bestand stonden. Klik hier om U aan te melden. U krijgt alle signalen/systemen 20 maanden voor 1600 euro, dus dat is maar 3 euro per dag voor een rendement tot 100% per jaar!  

Krijg je toegang tot meerdere winstgevende algoritmes met een bewezen trackrecord!

Start vandaag nog met handelen op basis van algoritmes. 24 maanden voor slechts €1000,-

Abonneren