AEX heeft steun op 523 en we kijken uit naar de werkgelegenheid cijfers.

Geplaatst op 04 augustus 2017
team-beursfoon

Goedemorgen, de AEX staat op 524,50, een verlies van 0.21% en ook de andere Europese markten gaan iets lager van start. Wall Street sloot verdeeld, de Dow sloot 0.04% hoger en de Nasdaq sloot 0.35% lager. De Dow Jones index is nipt op een nieuw record gesloten.

Ondanks sterke kwartaalcijfers van onder andere Apple en Tesla begint het sentiment voor de technologiebeurs te verslechteren na de recente mooie stijging. De dollar blijft onder tussen onder druk staan en zal gaan bewegen om 14.30 uur, immers dan komt het Amerikaanse banenrapport.

De markt rekent voor juli een banengroei van 175.000. De Aziatische beurzen noteerden vrijdag verdeeld. De Japanse Nikkei verliest 0.38% en de Hang Seng staat 0.06% hoger. De euro/dollar noteerde vanochtend 1,1881. De AEX heeft steun op 523 en 518 en weerstand is er op 528. Wij hebben calls op Fugro gekocht en kijken naar AEX pus zodra we even opveren.

Al deze signalen kunnen automatisch worden gehandeld en het trackrecord daarvan, ziet U hierU krijgt 21 maanden ons abonnement voor maar 2,50 euro per dag!

Goedemorgen, de AEX staat op 524.53, een verlies van 0.20% en ook de andere Europese beurzen blijven dicht bij huis, we zijn vooral in afwachting van het belangrijke Amerikaanse banenrapport, dat later op de dag verschijnt. Aalberts doet vandaag goede zaken met een winst van 2.3%. Het aandeel RBS staat in Engeland 4% hoger.

Het bedrijf laat weten de Europese handelsactiviteiten te verhuizen naar Amsterdam na de Brexit en wij verwachten dat meer partijen gaan volgen. De euro noteerde vrijwel onveranderd op 1,1879 dollar. De prijs van de Brentolie staat 0.2% lager op 51,92 dollar per vat. De AEX heeft steun op 523 en weerstand op 525. Wij wachten af. Meer live op 0900 – 51 51 666, tot zo

Goedemiddag, de AEX staat op 528.46, een winst van 0.55% en ook de andere Europese beurzen trekken aan, na een sterker dan verwacht banenrapport en ook het banencijfer van een maand eerder is door de overheid naar boven bijgesteld. De banengroei in de VS speelt een belangrijke rol bij het besluit van de Fed om al dan niet de rente verder te verhogen.

Ook Wall Street gaat nu positief uit de startblokken en de Dow wint 0.1% en de Nasdaq staat 0.1% hoger. De AEX loopt nu tegen weerstand aan en wij hebben aangegeven puts te willen kopen in de zone 528 a 532 en daar staan we nu. De puts aug. dalen nu heel snel in waarde en staan op 5.10 euro en dat is een mooie koop. De calls op Fugro trekken aan, nu fugro weer naar de plus draait. Meer live op 0900 – 51 51 666, tot zo

Goedemiddag, de AEX is gesloten op 529.42, een winst van 0.73% en ook de rest van Europa is hoger gesloten na een sterker dan verwacht Amerikaans banenrapport. De banengroei in de Verenigde Staten speelt een belangrijke rol bij het besluit van de Fed, die kans is nu iets groter geworden en hierdoor zagen we ook de Dollar wat aantrekken, en dat is positief voor de Eurozone. Immers een duurdere Euro is slecht voor de export positie van ons.

Een voorbeeld hiervan is Ahold Delhaize dat een groot deel van haar omzet uit de VS haalt. Volgende week komen weer een groot aantal bedrijven met haar cijfers en kunnen we meer beweging gaan verwachten. De prijs van een vat olie Brentolie werd ook 0,1 procent goedkoper, op 51,94 dollar per vat. De AEX staat nu netjes in de zone 528-532 zoals verwacht en dat geeft nu kansen, immers wij verwachten hier een topje en een milde terugval, ons koersdoel is en blijft AEX 563, maar eerst verwachten we een terugval in augustus en september. Al met al een mooie week en wij wensen u een fijn weekend.

Krijg je toegang tot meerdere winstgevende algoritmes met een bewezen trackrecord!

Start vandaag nog met handelen op basis van algoritmes. 24 maanden voor slechts €1000,-

Abonneren