AEX mag weer naar de weerstand op 423, steun op 418.

Geplaatst op 30 september 2015
team-beursfoon

Goedemorgen, de AEX staat nu op 419.42 en dat is een winst van 1.80% en ook de rest van Europese beurzen gaat hoger van start. Wall Street sloot licht hoger, de Dow sloot 0.30% hoger en de Nasdaq verloor juist 0.59%. In het algemeen houden de zorgen over China en de wereldeconomie aan en marktkenners verwachten niet dat een sterke opleving zich snel aan zal dienen. Goldman Sachs en Wells Fargo verlaagden allebei hun verwachte stand voor de S&P aan het eind van 2015. De Aziatische markten sloten hoger en herstelden van hun laagste niveaus dit jaar, nadat de sell-off in grondstoffen afzwakte.

De dollar zal naar verwachting in aanloop naar het ADP-banenrapport weinig beweging laten zien, waarbij de Japanse yen ten opzichte van de dollar tijdens de handel in Azië verzwakte. De AEX heeft steun op 418 en weerstand op 423. Dat is dus nu de trading range en hierin proberen wij actie te ondernemen. Er liggen dus kansen voor puts en turbo`s short vanaf 423. Wilt u ook al onze handelsignalen live ontvangen per sms en –email, vraag dan even om nadere informatie over een abonnement op info@beursfoon.nl of bel 023-5288851 tot zo.

UPDATE 13:00

Goedemiddag, de AEX staat nu op 422.40 en dat is een winst van 2.50% en ook de rest van Europa trekt verder aan. Voor Wall Street wordt ook een hogere start verwacht, de S&P Future wint 12 punten en de Nasdaq Future staat 20 punten hoger. De consumentenprijzen in de eurozone zijn in september gedaald en dit was voor het eerst sinds de ECB in maart zijn obligatie opkoopprogramma lanceerde, waardoor de druk op beleidsmakers toeneemt om de hernieuwde dreiging van deflatie in de regio tegen te gaan, door de geldkraan verder open te draaien en dat geeft nu steun aan de handel.

Toch blijft de AEX in de gevarenzone zitten, zolang we onder de 428 a 432 staan, pas daarboven gaan de seinen we op groen. Toch zijn er ook nu kansen, als u iets wil doen zou u kunnen kijken naar ASML en naar Galapagos, die kunnen beide fors in herstel. De AEX heeft nu weerstand op 423 en steun op 418. Meer live op 0900 – 51 51 666, tot zo

UPDATE 15:00

Goedemiddag, de AEX staat nu op 420.59 en dat is een plus van 2.06% en ook de rest van Europa trekt verder aan richting de opening van Wall Street. Daar wordt ook een hogere opening verwacht. De S&P Future staat 14 punten hoger en de Nasdaq Future wint 23 punten. Beleggers kijken uit naar het ADP banenrapport en dat was beter dan verwacht, er kwamen 200.000 nieuwe banen bij en dat geeft steun aan de markten. De Wereldbank voorziet sterkere krimp Russische economie en dat is dan weer negatief, maar wel verwacht. De AEX heeft nu steun op 418 en nog steeds weerstand op 423. Boven 423 is er ruimte naar 425 en 428 en boven 428 komen we gelijk in rustig vaarwater. We moeten nu nog zeer alert blijven. Meer live op 0900 – 51 51 666

UPDATE 18:00

Goedemiddag, de AEX is gesloten op 421.14 en dat is een plus van 2.19% en ook de rest van Europa is ruim hoger gesloten. De Winsten op Wall Street vallen nog wat tegen, de Dow staat nu 0.7% hoger en de Nasdaq wint nu 1.2%. De AEX sloot de maand af met een verlies van 5.4%. Morgen de start van een nieuwe maand, een nieuw kwartaal en wat zal ons dat gaan brengen, normaal gesproken is de maand oktober een van de betere van het jaar en wij verwachten ook dit jaar dat we verder omhoog zullen gaan richting einde jaar, we hebben nu steun op 418, 412 en 407 en weerstand op 423, 428 en 432. Komen we boven de 432, gaan alle seinen weer op groen. Fijne avond.

Krijg je toegang tot meerdere winstgevende algoritmes met een bewezen trackrecord!

Start vandaag nog met handelen op basis van algoritmes. 24 maanden voor slechts €1000,-

Abonneren