Goedemorgen, de AEX staat op 452.15, een winst van 0.92% en ook de andere Europese Beurzen gaan hoger van start, ondanks milde verliezen op Wall Street. De Dow verloor 0.29% en de Nasdaq sloot 0.27% lager, grotendeels veroorzaakt door lagere olieprijzen. Beter dan verwachte cijfers van Bank of America gaf wel wat steun.
Het wordt een zeer drukken week met kwartaalcijfers. Vicevoorzitter Charles Fischer van de FED gaf maandag aan dat de centrale bank dichtbij zijn doelstellingen zit, verwijzend naar de arbeidsmarkt en de inflatie ontwikkelingen. Wij verwachten dat de rente in december verhoogd mag worden in de VS.
De Aziatische beurzen noteerden dinsdag hoger, de Nikkei sluit 0.38% hoger en de Heng Seng staat nu 1.55% hoger. De euro/dollar noteerde op 1,1020. De AEX veert nu weer op vanaf de 448 steun en heeft weerstand op 453 en 458 en blijft in de trading range 448 – 458. Meer live op 0900 – 51 51 666
Donderdag om 20.00 uur houden wij een online seminar bij IEX.nl, we verwachten dat er 1000 mensen komen kijken, u hoort van John Beijer 10 tips & tricks voor uw beleggingsportefeuille. Meldt u hier aan en kijk mee.
UPDATE 11:45
Goedemorgen, de AEX staat op 452.82, een winst van 1.06% en ook de rest van Europa trekt verder aan. Vandaag wederom een zeer drukke dag met vele cijfers die voorbij gaan komen. Circa 70 procent de bedrijven die tot nog toe met cijfers naar buiten zijn gekomen versloegen de verwachtingen vooraf met als voorlopig hoogtepunt Netflix. De Fed heeft inmiddels aangegeven dat de vergadering van november niet gepaard gaat met een toelichting.
Dit houdt naar alle waarschijnlijkheid in dat als er dit jaar een renteverhoging wordt doorgevoerd, de december vergadering het meest waarschijnlijke moment is. De S&P Future staat nu 8 punten hoger en de Nasdaq Future wint 20 punten. De AEX heeft nu weerstand op 453 en steun op 448 en boven de 453 is de weg weer vrij naar 458. Meer live op 0900 – 51 51 666
Wilt u ook live onze aan en verkoop signalen ontvangen per sms en email? Of deze gelijk laten uitvoeren via autotrading? Stuur ons een email op info@beursfoon.nl en wij sturen u extra informatie. Bellen mag ook, geven wij u gelijk persoonlijk uitleg, 023-528 88 51 John Beijer zit klaar voor u, bel hem gerust op!
UPDATE 14:00
Goedemiddag, de AEX staat nu op 454.16, een winst van 1.36% en is boven de weerstand op 453 gekomen en dat is positief. Per saldo is er nu ruimte naar de volgende weerstand op 458. Voor Wall Street wordt er ook een hogere start verwacht om 15.30 uur. De S&P Future staat 12 punten hoger en de Nasdaq Future wint 37 punten. Johnson & Johnson ziet de omzet verder aantrekken en meer winst zagen we voor Goldman Sachs en dat geeft een boost aan de andere financiële waarden wereldwijd. Morgen vroeg komt ASML met haar cijfers. De AEX ligt er nu goed bij en we kunnen nog wel iets aantrekken richting de opening van Wall Street. Meer live op 0900 – 51 51 666, tot zo
UPDATE 18:00
Goedemiddag, de AEX is gesloten op 453.13, een plus van 1.14% en ook de rest van Europa is verder aan getrokken en hoger gesloten. Wall Street profiteert van goede bedrijfscijfers en staat nu ook hoger, de Dow wint 0.47% en de Nasdaq staat 1% hoger na de goed ontvangen resultaten van streamingdienst Netflix. Olie werd dinsdag duurder. De november-future voor een vat West Texas Intermediate steeg 0,6 procent op 50,22 dollar.
Goldman Sachs heeft in het derde kwartaal de winst veel sterker dan verwacht zien herstellen, bij een stijgende omzet en dat is erg positief. De AEX heeft nu weerstand op 453 en 458 en steun op 448. De afgelopen weken zien we steeds dat we oplopen naar 458, en vallen dan weer terug naar de steun op 448. De trading range is dus 448 -458. Fijne avond en tot morgen.
Start vandaag nog met handelen op basis van algoritmes. 24 maanden voor slechts €1000,-
AbonnerenVul uw e-mailadres en wachtwoord in om in te loggen.