AEX nu eindelijk op weg naar 550?

Geplaatst op 10 april 2018
team-beursfoon

Goedemorgen, de AEX staat op 542.62, een winst van 0.48% en ook de andere beurzen in Europa gaan hoger van start, na de woorden van de Chinese president Xi Jinping, die een verzoenende toon aansloeg richting Washington in het handelsconflict tussen de twee grootste economieën ter wereld. De S&P Future staat nu 32 punten hoger en de Nasdaq Future staat 112 punten hoger. Wall Street sloot iets hoger. De Dow won 0.19% hoger en de Nasdaq sloot 0.51% hoger.

De Amerikaanse minister van financiën Steven Mnuchin zei tegen televisiezender CNBC dat hij niet verwacht dat er een handelsoorlog komt. De Aziatische beurzen noteerden hoger, de Nikkei wint 0.54% en de Hang Seng staat 1.67% hoger. De euro/dollar noteerde op 1,2316. De AEX krijgt nu een mini koop signaal, nu we even boven de 542 staan. Wij sluiten nu de AEX turbo short met verlies en wachten op een long kans. We hebben nu 4x de 541 getest, hierboven zou de weg vrij zijn naar 550. Meer live op 0900 – 51 51 666, tot zo.

De Aex index noteert nu op 543.38, een winst van 3.48 punten of 0.64%. De Europese beurzen staan in het groen. De handelszorgen namen af nadat de Chinese president Xi Jinping beloofde om de op een na grootste economie ter wereld opener te maken voor buitenlandse investeerders. Op het Damrak vallen de bestellingen van Takeaway in de smaak. Het bedrijf achter de etenbestelsite thuisbezorgd.nl verwerkte in het eerste kwartaal fors meer bestellingen. Volgens topman Jitse Groen was de groei in de afgelopen periode sterker dan in het voorgaande kwartaal, waarbij met name in Duitsland de sterkere marktpositie de groei aanjoeg.

Air France-KLM daalt 1 procent. De stakingen bij Air France kosten de luchtvaartcombinatie veel geld. De impact op de operationele winst raamt het Frans-Nederlandse bedrijf op 170 miljoen euro. Desondanks werden er vorige maand wel meer passagiers vervoerd. Staal- en oliebedrijven trekken nu de kar en we kunnen met de Aex richting de 545 gaan oplopen. Wij kijken dan ook voornamelijk naar calls op de index en diens fondsen. We zijn zo weer bij U terug. 

Goedemiddag, de Aex index noteert nu op 543.31, een winst van 3.41 punten of 0.63%. De Amerikaanse beurzen gaan een sterk hogere opening tegemoet, na toezeggingen van president Xi Jinping om de Chinese markt open te stellen voor buitenlandse bedrijven. Op de economische conferentie Boao Forum, ook wel het Aziatische Davos genoemd, zei de Chinese president dat Beijing werkt aan plannen om buitenlandse bedrijven meer toegang te bieden tot de financiële sector en de industrie in China. Maatregelen die de president noemde waren een lagere importheffing op auto’s en betere bescherming van intellectueel eigendom.

Xi zei niets over de strubbelingen over handelskwesties met de Verenigde Staten, die de markten wereldwijd zorgen baren. Zijn toezeggingen adresseerden wel enkele grote irritaties van de Amerikaanse president Donald Trump over de handel met China. Nog steeds dus wel enige voorzichtigheid geboden, maar voor de langere termijn hebben we weer een koopsignaal en het lijkt er sowieso niet op dat we nog terug hoeven naar de 505 punten, de oude bodem. We kopen dus nog in en op 0900-5151666 zitten we nog even short om de gap met 539 van gisteren te dichten, tot zo. 

Goedenavond, de Aex index is zojuist afgesloten op 545.25, een winst van 5.35 punten of 0.99%. De Europese beurzen stonden en sloten redelijk hoger vandaag. De Aex opende zelfs met een gap vanaf de 539.90 van gisteren en hoefde deze niet te dichten. De handelszorgen namen af nadat de Chinese president Xi Jinping beloofde om de op een na grootste economie ter wereld opener te maken voor buitenlandse investeerders. Takeaway viel op het Damrak in de smaak.

Bayer steeg 5,4 procent in Frankfurt. Justitie in de Verenigde Staten is volgens zakenkrant The Wall Street Journal akkoord met de overname van de Amerikaanse zadenhandelaar Monsanto door het Duitse chemieconcern. Wij zagen koopsignalen vandaag weer op de diverse aandelen en kunnen hogere koersen gaan neerzetten de komende dagen zo lijkt het. Morgen dus eerst op naar de weerstand op 548. We wensen U een fijne avond. 

Krijg je toegang tot meerdere winstgevende algoritmes met een bewezen trackrecord!

Start vandaag nog met handelen op basis van algoritmes. 24 maanden voor slechts €1000,-

Abonneren