AEX signaal long, zolang we boven 558 staan.

Geplaatst op 11 mei 2018
team-beursfoon

Goedemorgen, de AEX staat op 562.54, een winst van 0.06% en ook de andere Europese beurzen gaat rustig van start. Wall Street sloot hoger. De Dow won 0.80% en de Nasdaq sloot 0.89% hoger. De Dow is daarmee voor de zesde opeenvolgende handelsdag hoger gesloten, wat voor het laatst in februari gebeurde. De markt zag zich gesteund door beter dan verwachte economische data.

De cijfers suggereerden dat de economie gezond is. De Aziatische beurzen noteerden hoger, De Nikkei wint 1.16% en de Hang Seng staat 1% hoger. De euro/dollar noteerde op 1,1915. De AEX heeft weerstand op 563 en zolang we boven de 558 staan, is het signaal long en we kunnen verder omhoog. Meer live op 0900 – 51 666, tot zo

Goedemiddag, de Aex index noteert nu op 560.64, een verlies van 1.54 punten of 0.27%. De Europese aandelenbeurzen laten een wisselend beeld zien, waarbij de koersuitslagen beperkt blijven. Op het Damrak is staalconcern ArcelorMittal in trek na goed ontvangen kwartaalcijfers. Ook het handelsbericht van kunstmestproducent OCI valt in de goede aarde. ArcelorMittal boekte in het eerste kwartaal de hoogste winst in zes jaar, dankzij betere resultaten in Brazilië en Europa. Zorgtechnologiebedrijf Philips is de grootste daler met een verlies van 2 procent.

In de MidKap ging OCI 3 procent vooruit. De kunstmestproducent zag de omzet in het eerste kwartaal flink toenemen en wist een nettoverlies om te buigen in winst. De Italiaanse bank Monte dei Paschi di Siena steeg ruim 10 procent in Milaan nadat het onverwachts winst boekte. De financials hier op het Damrak blijven het echter nog steeds minder doen. De Aex kan nu wat terugvallen, maar boven de 558 vinden wij het nog steeds een mooi instapmoment, tot zo. 

Goedemiddag, de Aex index noteert nu op 561.12, een verlies van 1.06 punten of 0.19%. De Amerikaanse beurzen stevenen af op een hogere opening. Futures op de toonaangevende S&P 500 index noteren tot 0,1 procent in het groen. Met een hogere opening in het verschiet lijkt de Dow Jones Index de opwaartse trend van de zes voorgaande handelsdagen vast te houden en af te koersen op zeven opeenvolgende handelsdagen met winst. Goed ontvangen Amerikaanse inflatiedata droegen donderdag bij aan de stijgende aandelenmarkten, terwijl de lagere obligatierente en een zwakke dollar ook hun steentje bijdroegen.

De belangrijkste vraag op dit moment is of beleggers van plan zijn hun winsten te pakken, waardoor de greenback enigszins onder druk kan komen te staan, maar wat nog belangrijker is, is de vraag of een eventuele daling op de aandelenmarkt geïnterpreteerd wordt als een mooi instapmoment. Wij denken van wel en zitten daarom met de vingers aan de knoppen om te kijken naar calls en turbo’s long. Tevens zien we SBM alweer herstellen, zoals we hadden voorspeld. We zijn zo weer bij U terug. 

Goedenavond, de Aex index is zojuist afgesloten op 562.27, een winst van 0.09 punten of 0.02%. Heel gunstig slot dus boven de 562 wederom. Air France-KLM was vrijdagmiddag een grote winnaar op de beurs in Amsterdam. Het door stakingen en onrust aan de top geplaagde luchtvaartconcern is met nieuwe vervoerscijfers gekomen en die konden beleggers wel bekoren. Overigens is de beurskoers van het bedrijf nog steeds fors lager dan voor het begin van alle reuring, maar we konden dus wel 5 procent stijgen met het aandeel. Verder viel het handelsbericht van OCI in de goede aarde.

Maaltijdbezorger Takeaway was minder gewild bij beleggers, met een min van 1,5 procent. Durfinvesteerder Prime Ventures liet weten 2,4 miljoen aandelen Takeaway te verkopen aan institutionele investeerders. Baggeraar Boskalis en chemiebedrijf IMCD noteerden hier ex-dividend. Wij gaan ons volgende week dus opmaken voor een test van de 568 punten en keken al naar calls deze week. Volgende week wordt het weer drukker met tevens een optie expiratie en een volle handelsweek met geen feestdagen. We wensen U een prettig weekend! 

Krijg je toegang tot meerdere winstgevende algoritmes met een bewezen trackrecord!

Start vandaag nog met handelen op basis van algoritmes. 24 maanden voor slechts €1000,-

Abonneren