Instappen vanaf 543, buy on the dips!

Geplaatst op 25 oktober 2017
team-beursfoon

Goedemorgen, de AEX staat op 543.85, een winst van 0.05% en ook de andere beurzen in Europa gaan wederom heel rustig van start. Ondanks mooie winsten op Wall Street. De Dow sloot 0.72% hoger en de Nasdaq won 0.18%. De bedrijfsresultaten zijn overwegend sterk, maar de bedrijven exporteren zo veel, dat de mondiale economische groei synchroon begint te lopen en verder aantrekt.

Beleggers wachten op het rentebesluit van de ECB van donderdag 14.30 uur. De markt verwacht dat Draghi zijn plannen zal aankondigen om te beginnen met de afbouw van het obligatie inkoopprogramma van 60 naar 30 miljard per maand. De Aziatische beurzen noteerden hoger, de Nikkei staat 0.45% lager en de Hang Seng staat juist 0.45% hoger.

De euro/dollar noteerde op 1,1758. De AEX heeft weerstand op 548 en steun is er op 543. Als u iets wilt doen, de trading range is nu kopen rond 543 en sluiten rond 548. Vandaag cijfers Heineken, in Azie zit de groei er prima in met een stijging van 12%, in Europa loopt het biervolume 3% terug. Wij verwachten winstnemingen bij het fonds naar 82.50 euro. Arcadis komt met prima cijfers en mag op weg naar 19 euro. Meer live op 0900 – 51 51 666, tot zo

Wij geven ook handelssignalen voor de crypto currency zoals de Bitcoin, Ethereum, Bitcoin cash en nu zien we de afgelopen weken de Bitcoin het echt heel goed doen en krijgen we dagelijks vele vragen, hoe kan ik daaraan iets verdienen en waarom loopt de Bitcoin nu opeens zo hard op etc etc.

 Op 14 september gaven wij een koopsignaal voor de Bitcoin, China verbood op 5 september de lancering van nieuwe cryptomunten en de Bitcoin raakte gelijk in een vrije val vanaf zeg maar 5000 dollar naar bijna 3000 dollar in een paar dagen tijd. De rede van de huidige stijging is het feit, dan men wellicht vanaf 1 november voor iedere Bitcoin die men in bezit heeft, er ook een Bitcoin Gold bij krijgt. Dat is voor veel investeerders een soort van gratis geld.

Omdat het voor vele beleggers niet duidelijk is hoe en waar men kan handelen, hebben wij er iets voor bedacht. Immers, we horen ook verhalen dat men een Bitcoin koopt, men ze kwijt raakt, de site waar ze staan gehackt wordt etc etc.

Dat is vanaf nu niet meer nodig. Onze klanten handelen gewoon op hun eigen bankrekening met de broker waar wij zelf ook handelen en daar koopt ons systeem steeds een deel van en bitcoin, max 1500 euro per keer en zodra we een mooie winst hebben, sluiten we weer. Dat gaat zeer simpel en de klanten vinden dat veilig en transparant.

Hoe werkt het voor u:

Wij openen een extra rekening bij onze broker, dat is 5 minuten werk. U kunt meedoen vanaf 1500 euro en zodra ons systeem een positie inneemt voor onze eigen rekening, maakt het systeem een copie op uw rekening.

Let op! de Bitcoin is al 500% gestegen en geeft super mooie kansen en het rendement van deze strategie is super!

Meedoen? stuur even een mail naar info@beursfoon.nl of bel, 023-5288851. De Bitcoin strategie maakt deel uit van ons abonnement, u kunt zich ook gelijk online aanmelden, klik hier en meldt u aan!

De Aex index noteert nu op 544.51, een winst van 0.84 punten of 0.15%. De Europese beurzen laten weinig beweging zien, wat het motto is de afgelopen maanden. We hebben daarbij de steun op 543 getest en hebben nu steun rond de 542 met eventueel nog een mogelijkheid tot 538, waar we direct verder in de calls gaan. We wachten dus nog heel even af met de Aex calls. Beleggers worstelen zich door een stroom van kwartaalberichten. Op het Damrak vallen de resultaten van bierbrouwer Heineken niet in de smaak. Heineken sluit dan ook de rij in de AEX met een min van 2,6 procent.

Tegenvallend zomerweer in met name Nederland en Frankrijk heeft de bierverkoop van Heineken in Europa afgelopen kwartaal geen goed gedaan. De bierbrouwer liet bovendien weten meer last te hebben van valutaschommelingen dan waar tot dusver van werd uitgegaan. De Aex kan dus nog even de bodem aanscherpen en een top neerzetten boven de 545 waar we met de FTI short willen op 0900-5151666. Met de automatische Bund gingen we zojuist tevens short, tot zo. 

Goedemiddag, de Aex index noteert nu op 544.04, een winst van 0.37 punten of 0.07%. De Amerikaanse beurzen gaan een licht lagere opening tegemoet. Futures op de toonaangevende S&P 500 index noteren 0,1 procent in het rood. Op macro-economisch gebied bleek uit cijfers van het ministerie van Handel dat de orders voor duurzame goederen in de Verenigde Staten in september zijn gestegen. De orders voor goederen zoals vliegtuigen, koelkasten en auto’s stegen vorige maand met 2,2 procent tot 238,7 miljard dollar. Daarmee was de stijging flink sterker dan voorzien. In augustus stegen de orders voor duurzame goederen nog met 2,0 procent.

Op de Amerikaanse macro-economische agenda staan woensdag verder nog de wekelijkse olievoorraden en verkopen van nieuwe woningen in september. Boeing heeft in het derde kwartaal van 2017 een licht hogere omzet geboekt en stelde, ondanks een sterk lagere winst afgelopen kwartaal, de winstraming voor heel dit jaar opwaarts bij. The Coca-Cola Company heeft in het derde kwartaal meer winst geboekt. De cijfers zijn dus prima, maar de Aex wilt nog niet echt omhoog. Wij zitten dan ook short op 0900-5151666 en sluiten de FTI nu met 1 punt winst, tot zo. 

 

Goedenavond, de Aex index is zojuist afgesloten op 541.27, een verlies van 2.40 punten of 0.44%. Heineken was een grote verliezer op de beurs in Amsterdam. Beleggers waren niet zo tevreden over de kwartaalresultaten van de brouwer. Cijfers van ingenieursbureau Arcadis vielen wel in de smaak. Ook Air France-KLM, Refresco en GrandVision waren erg in trek. In de MidKap ging Air France-KLM aan kop met plus van 4 procent, goed voor onze kooplijst 2017. De luchtvaartcombinatie profiteerde van sterke kwartaalcijfers van het Duitse Lufthansa, dat in Frankfurt bijna 3 procent won. Brillenbedrijf GrandVision ging daarnaast 4 procent omhoog, na positieve analistenrapporten.

Arcadis won 3 procent. Het advies- en ingenieursbureau is er afgelopen kwartaal voor het eerst in meer dan twee jaar in geslaagd de omzet op eigen kracht te laten stijgen. Het bedrijf werd daarbij geholpen door gunstige omstandigheden in zijn belangrijkste markten. Het blijft dus positief, al sluiten we nu in de trading range 538-543. Aan de onderkant kopen we weer calls en de FTI hebben we iets te vroeg gesloten, maar winst is winst. 

Het huidige jaar wordt steeds korter, dus onze aanbieding ook! Wilt U nog meedoen met de aanbieding van 21 maanden en deze laatste maanden 2017 gratis, klik dan hier. De 21 maanden blijft daarna van kracht, maar dan heeft U dus niet meer dit jaar gratis! Het kost U dus nog geen 2 euro per dag. Alle resultaten vindt U hier, tot zo

Krijg je toegang tot meerdere winstgevende algoritmes met een bewezen trackrecord!

Start vandaag nog met handelen op basis van algoritmes. 24 maanden voor slechts €1000,-

Abonneren