Goedemorgen, de AEX staat op 527.12, een min van 0.18% en ook de rest van Europa gaat iets lager van start. Wall Street sloot wederom zeer dicht bij huis, de Dow sloot 0.03% lager en de Nasdaq won 0.06%. Alle aandacht gaat vandaag uit naar het grote banenrapport over april, men verwacht 185.000 nieuwe banen. Het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden heeft het wetsvoorstel voor een nieuw zorgstelsel aangenomen.
Obamacare lijkt dus te worden afgeschoten door Trump. De Aziatische beurzen noteerden vrijdag lager, met een verlies van 0,7 procent voor de Chinese Shanghai Composite. De euro/dollar noteerde op 1,0983. De AEX heeft steun op 523 en weerstand op 528. De calls en Turbo long op ArcelorMittal lopen langzaam iets op, we zouden vandaag weer naar 7.02 euro kunnen. Meer live op 0900 – 51 51 666, tot zo
UPDATE 11:55
De Aex index noteert nu op 529.14, een winst van 0.70 punten of 0.13%. De Europese graadmeters staan tegen het einde van de ochtend dicht bij de slotstanden van gisteren. In Amsterdam was detacheerder Brunel een opvallende verliezer na een handelsbericht over het eerste kwartaal. Beleggers zijn verder in afwachting van het banenrapport van de Amerikaanse overheid, tijdens de middagsessie. Deze zullen we live voor U verslaan op 0900-5151666.
Brunel verliest bij de kleinere fondsen 6 procent. De aanhoudende malaise in de olie- en gasmarkt zorgde afgelopen kwartaal voor een fors lagere omzet. Kenners noemden vooral de omvang van de operationele kosten een tegenvaller. Bij de middelgrote fondsen staat Air France-KLM met een plus van 3,5 procent duidelijk bovenaan. Het aandeel profiteert van enkele adviesverhogingen en positieve geluiden van branchegenoot IAG.
Telefónica Deutschland verliest op de Duitse beurs bijna 7 procent. Het concern zag de omzet in het eerste kwartaal afnemen. Per saldo dus hogere koersen op goede resultaten en van het weekend wordt het weer spannend met de verkiezingen. We dachten gisteren al aan een test van de 530 punten en daar gaan we even short, tot zo.
UPDATE 15:15
Goedemiddag, de Aex index noteert nu op 531.21, een winst van 2.77 punten of 0.52%. De Amerikaanse beurzen stevenen af op een nagenoeg vlakke opening. Futures op de toonaangevende S&P 500 index noteren net als de futures op de Nasdaq 0,1 procent hoger. De futures op de Dow Jones index noteren fractioneel lager. Op macro-economisch gebied bleek dat het aantal banen in april sterker steeg dan verwacht en de werkloosheid kwam lager uit dan voorzien.
Het werkloosheidspercentage van 4,4 procent in april was de grote verrassing. De cijfers bewijzen dat er momentum is in de economie en dat het herstel sterke benen heeft om op te staan. Later vandaag volgen nog de cijfers over het Amerikaanse consumentenkrediet in maart. Het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden ging akkoord met de nieuwe zorgwet, waarmee Trump zijn eerste politieke succes behaalde na zijn verkiezingszege.
Wij denken dus dat Amerika wel wat hoger kan dan de huidige prognoses en hebben nu een koersdoel voor de Aex van 532 punten. Daar kijken we pas weer naar een FTI short. We hebben de posities op Arcelor inmiddels alweer verzilverd.
Ons streven is 1000 euro brutowinst gemiddeld per maand met de optiesignalen. Hier een overzicht met een trackrecord van 20 jaar, als U in dit overzicht op opties klikt. U krijgt alle signalen/systemen voor maar 3 euro per dag via deze link!
UPDATE 18:00
Goedenavond, de Aex index is zojuist afgesloten op 533.27, een winst van 4.83 punten of 0.91%. De Europese aandelenbeurzen borduurden voort op de winsten van een dag eerder. De handel kreeg steun van meevallende cijfers over de Amerikaanse arbeidsmarkt. In Amsterdam was detacheerder Brunel een opvallende verliezer na een handelsbericht over het eerste kwartaal. Supermarktconcern Ahold Delhaize, ArcelorMittal en ABN AMRO waren koplopers in de AEX met koerswinsten tot bijna 4 procent. De Aex sloot vandaag op het hoogste punt van de dag.
Bij de middelgrote fondsen stond Air France-KLM met een plus van 4 procent opnieuw bovenaan na een winst van meer dan 5 procent op donderdag. Het aandeel profiteerde van enkele adviesverhogingen en positieve geluiden van branchegenoot IAG. We hebben deze week actief gehandeld in ArcelorMittal zoals U bij de resultaten kunt zien en we gaan nu op naar ons koersdoel van 560 punten, als de verkiezingen goed uitpakken dit weekend. We sloten op hoogste punt van de dag, dus maandag zijn we weer bij U terug met nieuwe toppen.
Start vandaag nog met handelen op basis van algoritmes. 24 maanden voor slechts €1000,-
AbonnerenVul uw e-mailadres en wachtwoord in om in te loggen.